Найближчі події

Архів подій

Відгуки

 • Анна Петрова

  18.04.2023 / 21:50

  Дуже Вам дякую!
  Навчання у вашій школі було дуже цікаве і продуктивне, для мене особисто. Я рада, що зробила вибір саме на користь ваших курсів.
  Я вам дуже вдячна і бажаю успіхів у подальшому розвитку школи та стараних вам студентів.

  Дякую!
  Мирного неба!

 • Нещодавно ортимала диплом! Проходила курс

  Нікітіна Олена

  13.04.2023 / 10:24

  Нещодавно ортимала диплом! Проходила курс навчання з графічного дизайну. Дуже вдячна за можливість отримати нові знання та опанувати нереально цікаву професію. Хочу сказати величезне “Дякую” школі @artdesign_school,а особливо Оксані Рябовол! За неймовірно цікаві лекції, профессіоналізм, за максимум інформації та уваги.

 • Учора забрала на почті свій

  Волощук Світлана

  24.02.2023 / 22:04

  Учора забрала на почті свій диплом!
  Через проблеми зі світлом, написання дипломного проекту затягнулось, але нарешті я тримаю диплом у руках, і розумію – як би не склалося у подальшому- ці знання та досвід в мене назавжди…

  Навчалась он-лайн. Першу частину курсу була за кордоном. Через різницю у часі початок занять був о 7 ранку . Але хіба є щось неможливе для українців💪🏻
  Друга частина вже вдома 🇺🇦… Повітряні тривоги, перебої зі світлом- проте жодне заняття не було скасовано. Наш викладач – Оксана – це просто незламний воїн😎. Ми чули за її спиною і сирену, і навіть вибухи, але вона уважно і спокійно вела заняття( інколи у кладовці), пояснювала скільки було потрібно, відповідала на питання, приділяла увагу кожному. Дуже дякую їй за терпіння і цікаві уроки!

  Навчання під час війни… Чи варто зараз навчатись чомусь новому? Берперечно! Це дає змогу відволіктись від цього жаху, зосередитись на позитивному, на нових можливостях, які дуже скоро знадобяться нам у майбутньому! Перемога поряд!!!

  Дякую Art Design за навчання! Бажаю вам подальшого розвитку та зростання!!!
  Слава Україні!!!

 • Цекот Богдана

  13.02.2023 / 10:22

  Вчора отримала диплом!

  Хочу сказати велике і щире “Дякую” за те, що надихаєте. Надихаєте не опускати руки і боротись за свою справу і за те, що подобається робити. Надихаєте не робити щось наполовину, а викладатись на всі 100-200%. Надихаєте підтримувати оточуючих словом, посмішкою, вчасно запропонованою цукеркою. Надихаєте будувати плани на 1, 2, 5, 10 років вперед і починати їх втілювати вже зараз. Надихаєте бачити в руїнах майбутні нові ландшафти та будинки із затишним інтер’єрами.

  Дякую, що зібрали разом чудову команду професіоналів, які можуть на пальцях пояснити складний матеріал, підсказати, направити, допомогти. Особлива подяка Тетяні та Юлії, що завжди знаходили час, щоб пояснити і допомогти в моменти ступору та невпевненості.

  Бажаю Вам та Вашій команді зустріти нашу Перемогу в повному складі, неушкодженими та з величезним бажанням писати нову історію дизайну!

 •  

   

Дякуємо за ваше звернення! Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, і відповімо на всі запитання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button