Найближчі події

Архів подій

Статті про дизайн

«Чому по закінченню навчання хтось працює за новою спеціальністю, а хтось ні?»

Це питання, та різні його варіації одне з найпоширеніше. Ось відповідь.

  1. Мотивація.

Без неї ні куди. Мотивація – це стрижень, який тримає, коли опускають руки, підштовхує, коли долають лінощі. Не дає «злитися» в ситуація, на які ми не можемо вплинути. Саме вона підтримувала наших студентів в часи масового відключення світла.

  1. Навчання – це праця!

Щоб чомусь навчитися треба докладати зусиль. Викладачі дають знання, ваша задача їх брати. Коли ви приходите в тренажерну залу і тренер вам показую техніку виконання вправи, в цей момент ви не змінюєтеся, не стаєте стрункішими, сильнішими, витривалішими. Ваше тіло починає змінюватися з часом, при систематичних тренуваннях та дотриманні техніки виконання вправ.

Так і в навчанні. Якщо ви будете тільки відвідувати заняття та уважно слухати – цього недостатньо. Треба виділяти час на виконання домашніх та практичних завдань, проробку викладеного матеріалу. Ні один викладач не розповість вам про «чарівну кнопку», яка все зробить за вас.

  1. Жаль до себе.

В процесі навчання можуть виникати певні труднощі: щось не виходе, якась тема дається складно, накопичується втома, здається, що ви гірше за інших засвоюєте матеріал тощо. І тут прокидається почуття жалю до себе, все частіше відвідують думки про те, як ви втомилися, як все набридло. Тим паче, що окрім роботи, у багатьох, є родини, діти, батьки, робота, зобов’язання перед іншими людьми.

Жаль до себе – руйнівне почуття, яке призводить до лінощів. Ви починаєте робити все в пів сили, або через силу, приділяючи навчанню все менше часу.

Ви досі думаєте, що жаліючи себе, можна отримати результат?

  1. Відмова від відповідальності.

Це напряму залежить від пункту вище. Ви жалієте себе, лінитеся, якість навчання падає, як наслідок ви розчаровуєтеся. Наша психіка працює так, що їй завжди треба розуміти хто, чи що відповідальні за наші неприємності, невдачі, труднощі. І ви починаєте шукати винного, щоб зняти відповідальність з себе. Простіше перекласти вину на іншого, чим зізнатися собі в ліні та бездії. Винним може бути призначений хто завгодно, частіше – викладач (не додав, дав не так, іншим давав більше…). Іноді винні одногрупники. Вони розумніші, в них більше здібностей або можливостей, є талант. Зупиніться! І усвідомте, що відповідальність тільки на вас.

  1. Страх.

Він породжує невпевненість. Впоратися з ним можна тільки одним способом – робити. Страшно викласти допис, чи зробити сторис, зателефонувати за вакансією, опублікувати свою роботу – через страх, робимо. І навіть, якщо з першого разу ви не досягнете того, що прагнули, 100к лайків, шалену кількість коментарів, роботу мрії, не засмучуйтеся, це досвід. А що може бути кращим за нього? Тільки негативний досвід).

Повернутися до статей
Стежте за нами в Instagram

Дякуємо за ваше звернення! Найближчим часом ми зв'яжемося з вами, і відповімо на всі запитання.

Помилка!
Спробуйте ще раз!

Call Now Button